Profesijas

Profesijas
Grid View:

Ārsta piederumu komplekts

24,90€
(0)
Lomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas instrumentiem. Attīsta iztēli, jautājumus un spriestspēju.Vecums: 3+Izmērs: 20 x 13 x 7 cm..

Ārsta Rotaļu Komplekts - LELIN

30,13€
(0)
Ārsta komplektā ietilpst:stetoskopszāļu pudelīteziedešļircerefleksu āmurstermoskenēšanatermometrslāpstiņareceptenoderīga somiņa pārnēsāšanaiLomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas ins..

Darba instrumenti koka kastē

44,90€
(0)
Komplektā ir 23 noderīgi darbarīki.Vecums: 5+Kastes izmērs: Izmērs: 37 x 25 x 9 cm..

Koka Ferma - EGMONT TOYS

59,90€
(0)
Šajā jaukā saimniecībā dzīvo 6 dzīvnieki, un saimnieks tos uzrauga. 4 ēkas un barjeras sniedz daudz iespēju. Vecums: + 3 gadiIzmērs: 35X31X11 cmSastāvs: koks..

Koka Instrumentu Komplekts - SMALL FOOT

26,90€
(0)
Šajā augstās kvalitātes koka kastē ir 8 instrumenti (no 16 līdz 25 cm) no daļēji lakotas koksnes. Āmurs, zāģis un mērierīce ir nostiprināti grozāmos turētājos. Pārējie ir ievietoti grozāmās līstēs, ku..

Koka Pārtikas Veikals - EGMONT TOYS

73,90€
(0)
Viegli montējams pārtikas veikals - bez skrūvēm un naglām. Komplektā iekļauti arī 10 koka aksesuāri - apelsīnu sula, maize, siers, augļi un dārzeņi. Svari komplektā neietilpst.Materiāls: Koks Ieteicam..

Koka Puzle City Car - EGMONT TOYS

39,95€
(0)
Vispirms uzbūvējiet ceļus no koka puzles gabaliņiem. Pēc tam uzceliet mājas, skolu, slimnīcu un ugunsdzēsēju depo no koka klučiem. Un auto ir gatavi doties ielās! Satiksme visos virzienos - un bērnu p..

Kokgriešanas Naža Komplekts "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

26,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Stabils āra nazis bērniem ar vienu asmeni griešanai kokgriešanai- Īss, izturīgs nazis (asināts vienā pusē) ar matētu virsmu- Kompakts izmērs un koka roktu..

Kompakts Lāpstiņu Komplekts - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

9,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīgs lāpstiņu komplekts modernās krāsās- Komplektā ietilpst putekļu lāpstiņa, ogļu lāpsta, rokas lāpsta un lāpsta ar kausu.- Īpaši parocīgs, bērniem p..

Kukaiņu Kaste "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

14,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga kukaiņu novērošanas kaste, kas izgatavota no FSC® 100% sertificētas koksnes ar gaisa caurumiem.- Kastīte ar noapaļotām malām un divām caurspīdīgā..

Leļļu Māja - EGMONT TOYS

54,90€
(0)
Šo burvīgo leļļu māju var salikt dažādos veidos - viss atkarīgs no fantāzijas! Leļļu māja ir nokomplektēta ar visu ģimeni un mēbelēm. Daudz stundu jautrības garantēts!Ieteicamais vecums: 3+Izmērs, cm:..

Pētnieka Instrumentu Josta "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

31,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga piedzīvojumu josta jaunajiem dabas pētniekiem ar daudzām stiprinājuma cilpām, siksnām un atsperu āķiem.- Regulējama josta ar parocīgām sprādzēm a..

Pētnieka Komplekts "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

27,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- 4 daļu komplekts jaunajiem dabas pētniekiem- Bērniem draudzīgas āra un izpētes rotaļlietas ērtā sākumkomplektā- Komplektā ietilpst koka pincete, tāfele ar..

Pētnieka Mugursoma "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

59,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga piedzīvojumu mugursoma jaunajiem dabas pētniekiem ar daudzām stiprinājuma cilpām- Komplektā ir regulējamas plecu siksnas un ērtas klikšķu sprādze..

Skaistumkopšanas Komplekts Auduma Somiņā

37,95€
(0)
Auduma somiņā ir viss: matu suka, lūpu krāsa, šķēres, spogulis, fēns un smaržas.Izmēri: 22x17x7 cmMateriāls: koks un kokvilnaIeteicamais vecums: 3+..

XXL Palielināmais Stikls "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

14,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Liels palielināmais stikls bērniem, piemērots āra piedzīvojumiem- Ar 3x palielināmo spēku- Ar bērniem draudzīgu rokturi- Izgatavots no izturīga, FSC® 100%..

Ziedu prese "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

14,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga ziedu prese no FSC® sertificēta koka ar kājiņām- Divi koka paneļi, 8 kartona lapas un 16 papīra lapas- Metāla skrūves un uzgriežņi, kas iestrādāt..
Rāda no 1 līdz 17 kopā 17 (Kopā lapu - 1)