Lomu&Iztēles Rotaļas

Lomu spēles ļauj bērniem nokļūt aizraujošā iztēles pasaulē, kur viņi var kļūt par visu, ko vien iedomājas. Šīs rotaļlietas veicina radošumu, sociālo mijiedarbību un problēmu risināšanu, sākot no tērpiem, kas ļauj viņiem pārtapt par iecienītākajiem varoņiem, līdz rotaļu komplektiem, kas atveido reālās dzīves scenārijus, piemēram, virtuvi, veikalu vai būvlaukumu. Lomu spēles ne tikai rosina iztēli, bet arī palīdz bērniem attīstīt svarīgas dzīves prasmes, sākot ar empātiju un beidzot ar lēmumu pieņemšanu. Iepazīstieties ar mūsu lomu spēļu rotaļlietu kolekciju un vērojiet, kā jūsu bērna iztēle kļūst arvien plašāka!

Grid View:

Āfrikas Ziloņa Mazulis - SAFARI Ltd.

6,05€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Genus LoxodontaFigūra Āfrikas zilonis ir daļa no Wild Safari® Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 gadi +Izmērs cm: 8.38 G x ..

Aita - SAFARI Ltd.

5,95€
(0)
Visbiežāk aitas tiek audzētas vilnas ieguvei, un tās ir aitu mātītes, kas ir savvaļas kalnu aitu - muflonu - pēcnācējas. Pasaulē ir vairāk nekā 200 mājas aitu šķirnes, kas gadu tūkstošiem ilgi selekci..

Aligators - SAFARI Ltd.

10,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Genus AlligatorFigūra Aligators ir daļa no Wild Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 26,5 G x 10,75 P x 4,19 AMēr..

Allozaurs - SAFARI Ltd.

8,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Allosaurus fragilisFigūra Allozaurs ir daļa no Wild Safari® Prehistoric World kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 19 G x ..
Izpārdots

Alnis - SAFARI Ltd.

8,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Alces alcesFigūra Alnis ir daļa no Wild Safari® North American Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 13,7 G x 8,1 ..

Amerikas Tuksneša Zaķis - SAFARI Ltd.

7,95€
(0)
Izmērs: 4.5 cm x 3.5 cm x 7.2 cmIeteicamais vecums: 3 +Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi...

Angusu Šķirnes Teļš - SAFARI Ltd.

5,95€
(0)
Angusu šķirnes teļi ir spēcīgi un izsalkuši, tāpat kā viņu vecāki. Tie ir mazāki par citiem teļiem, bet tie ir dabiski melni, jo tādas ir šķirnes īpašības. Pirmajā gadā tie ātri aug, un tos atšķir no ..

Ārsta piederumu komplekts

24,90€
(0)
Lomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas instrumentiem. Attīsta iztēli, jautājumus un spriestspēju.Vecums: 3+Izmērs: 20 x 13 x 7 cm..

Ārsta Rotaļu Komplekts - LELIN

30,13€
(0)
Ārsta komplektā ietilpst:stetoskopszāļu pudelīteziedešļircerefleksu āmurstermoskenēšanatermometrslāpstiņareceptenoderīga somiņa pārnēsāšanaiLomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas ins..

Augļi Un Dārzeņi Kastē

18,00€
(0)
Augļi un dārzeņi koka kastītē. Pavisam 10 gabali.Materiāls: koksKastītes izmērs 14,1 x 10,1 x 7,3 cmIeteicamais vecums: 3+..

Augļu un Dārzeņu Mazgāšanas Sprejs 250 ml

4,90€
(0)
Līdzeklis paredzēts svaigu augļu un dārzeņu mazgāšanai (āboliem, tomātiem, gurķiem, citrusaugļiem u.c.), kā arī piemērots ogu un mīksto augļu mazgāšanai (avenēm, zemenēm, vīnogām, lapu salātiem u.c.) ..

Auns - SAFARI Ltd.

6,95€
(0)
Auns ir tēviņš vaislas vecumā, parasti vecāks par septiņiem mēnešiem. Pastāv vairāk nekā 200 aitu šķirnes, kas ir selekcionētas, lai iegūtu dažādas īpašības, piemēram, vilnas garumu un biezumu.Zinātni..

Āzijas Zilonis - SAFARI Ltd.

11,95€
(0)
Izmērs: 16.5 x 12 cmIeteicamais vecums: 3 +Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi...

Āzis - SAFARI Ltd.

6,95€
(0)
Izmērs: 9.5 x 7 cmIeteicamais vecums: 3 +Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi...

Baltais Aligators - SAFARI Ltd.

7,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Alligator mississippiensisFigūra Baltais aligators ir daļa no Wild Safari® Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 1..
Rāda no 1 līdz 15 kopā 137 (Kopā lapu - 10)