goki evolution

goki evolution
Grid View:

Koka Kluči Four Seasons

65,00€
(0)
Komplekts izgatavots no kļavas koka un ražots Eiropā: ar mīlestību izstrādātais dizains varavīksnes krāsās simbolizē četrus  gadalaikus un rosina iztēli Open-End rotaļām. Tā spilgtās krāsas atain..

Koka Kluči Little Polar Bear

55,00€
(0)
Šos universālos klucīšus var izmantot, lai veidotu skaistas alas, ainavas un radošas struktūras. Pateicoties to dabiskajam materiālam, šie klucīši sniedz taustes un vizuālos stimulus, lai ļautos radoš..

Koka Kluči Morgana

79,00€
(0)
Ar goki Evolution bērniem ir iespēja radīt tik dažādas radošas pasaules, cik dažādi ir viņi paši. Un tāpēc mēs pat nemaz nevēlamies teikt, kas tas ir. Varbūt no koka klucīšiem galu galā izveidosies ci..

Koka Kluči My Little Village

29,00€
(0)
Goki Evolution piedāvā koksnes īpašību kombināciju ar harmoniski saskaņotu krāsu gammu. Visiem šīs līnijas izstrādājumiem ir kopīgs tas, ka tie veicina radošas rotaļas. 25 koka klucīši veido nelielu c..

Koka Kluči Ocean

74,00€
(0)
Goki evolution koka klucīši ir ražoti Eiropā no kļavas koka. Bet tas, par ko tie kļūs, ir tikai bērnu varā! Viņiem ir spēks, mums ir tikai materiāls. Un pat, ja mums šķiet, ka skaisti saskaņotie krāsa..

Koka Kluči Sunrise

20,00€
(0)
Izmantojot dabiskus materiālus, goki evolution piedāvā taustes un vizuālos stimulus spēlei, kas ir pilna prieka radīt pašiem. Tas varētu būt saullēkts. Bet varbūt tā ir arī apaļa arka. Īstā rotaļu pas..

Koka Kluči Water World

29,00€
(0)
Ar mīlestību veidotie koka klucīši ir izgatavoti no kļavas koka un ir ražoti Eiropā. Smalkais pārklājums ļauj izcelties koka tekstūrai. Ar goki evolution bērni atklāj radošas un brīvas rotaļas. Viņi r..

Koka Klucīši - Puzle Snail Pauline - GOKI

24,00€
(0)
Koka klucīši maigās varavīksnes krāsās veido nelielu gliemezi.Izmērs: 17,7 x 3 x 12 cmIeteicamais vecums:  3 gadi+..

Koka Klucīši Mushroom House - GOKI

44,00€
(0)
Organiskās formas veido goki evolution pasauli. Koka klucīši veicina radošumu un brīvas rotaļas, un tie ir vārti uz iespēju pilnu pasauli. Vai koka klucīši veido sēni, namiņu vai pavisam citu? Labākās..

Koka Rūķu Mežs - GOKI

35,00€
(0)
Rūķu mežā ir 5 koki un 4 rūķi. Ideāli piemērots Open-End un mazās pasaules rotaļām.Izmērs: Izmērs: 7 cm x ∅: 3 cm.Vecums: 2 gadi+..

Koka Rūķu Namiņš, 7 Gab. - GOKI

34,00€
(0)
Šī koka rūķu mājiņa ir pārsteidzoša brīvām un iztēles pilnām rotaļām.Izmērs: 14,6 x 2,2 x 13,9 cm.Vecums: 2 gadi+..
Izpārdots

Koka Varavīksne - GOKI

29,00€
(0)
Ar goki Evolution bērni atklāj radošu un brīvu rotaļu pasauli. Šīs varavīksnes krāsas ir harmoniski saskaņotas un izceļ dabisko koksni, nevis to aizsedz. Augstas kvalitātes kļavas koks un Eiropas meis..

Mazie Cilvēciņi Laivā

27,00€
(0)
Četri mazi cilvēciņi laivā ir pārsteidzoša iespēja Open-End un iztēli rosinošām rotaļām.Ar mīlestību veidotās figūriņas ir izgatavotas no kļavas koka un ražotas Eiropā. To neitrālais izskats rosina iz..
Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)