Idejas Dāvanām

Atklājiet mūsu rotaļlietu veikala aizraujošo dāvanu ideju pasauli. Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai īpašos gadījumos, mēs piedāvājam daudzveidīgu rotaļlietu klāstu, kas ir lieliskas dāvanas visu vecumu bērniem. No izglītojošām rotaļlietām, kas iedvesmo mācīties, līdz iztēli rosinošiem rotaļu komplektiem, kolekcijām un radošiem amatniecības piederumu komplektiem - mūsu dāvanu izvēle atbilst dažādām interesēm un vēlmēm. Ar mūsu pārdomāti atlasīto kolekciju jūs varat viegli atrast ideālo dāvanu, kas sagādās prieku un radīs vērtīgas atmiņas jūsu mazajiem bērniem. Izpētiet mūsu dāvanu idejas un padariet katru svētku reizi par smieklu un rotaļu svētkiem.

Grid View:

Ārsta piederumu komplekts

24,90€
(0)
Lomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas instrumentiem. Attīsta iztēli, jautājumus un spriestspēju.Vecums: 3+Izmērs: 20 x 13 x 7 cm..

Ārsta Rotaļu Komplekts - LELIN

24,90€
(0)
Ārsta komplektā ietilpst:stetoskopszāļu pudelīteziedešļircerefleksu āmurstermoskenēšanatermometrslāpstiņareceptenoderīga somiņa pārnēsāšanaiLomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas ins..
Izpārdots

Astoņstūra Puzle-Mozaīka 73 gab. - TOOKY TOY

19,90€
(0)
Materiāls: koksVecums: 3 gadi+..

Darba instrumenti koka kastē

44,90€
(0)
Komplektā ir 23 noderīgi darbarīki.Vecums: 5+Kastes izmērs: Izmērs: 37 x 25 x 9 cm..

ĒDELĪGĀ KĀPURIŅA ŠĶIROŠANAS SPĒLE - SMALL FOOT

24,90€
(0)
Šķiro bildes ar "Ēdelīgo kāpuriņu"! Šī 19 gabaliņu parocīgā šķirošanas spēle no koka trenē formu un krāsu atpazīšanu ar košiem krāsainiem zīmējumiem. Plāksnītes ar apdrukātiem motīviem var ļoti viegli..
Izpārdots

Formu Secības Šķirošanas Komplekts - MELISSA&DOUG

29,90€
(0)
Iepazīstinām ar 3-in-1 puzli: šeit ir pieejams gan šķirotājs, gan puzle, gan klucīši. Formu un krāsu saskaņošana māca bērnam loģisko domāšanu un asociācijas. Nepieciešamība trāpīt pareizajos caurumos ..

Izglītojošā Spēle Loģiskās Krelles - VIGA

49,90€
(0)
Izglītojošā spēle "Loģiskās krelles" ir lieliska ideja dāvanai jebkuram bērnam, kuram patīk izaicinājumi.Īpašības:- Koka kastē bērns atradīs 72 dažādu formu un krāsu krelles, 19 zīmējumu grāmatiņu, 10..
-35%

Koka Galda Molberts - EGMONT TOYS

35,69€ 54,90€
(0)
Koka galda molberts. 4 vienā: tāfele, balta tāfele marķieriem, magnētiska balta tāfele un papīra rullis. Parādiet savus radošos talantus!Izmērs: 44 x 8 x 44 cmIeteicamais vecums: 3+..

Koka Grabulis - CLASSIC WORLD

9,90€
(0)
Materiāls: koksIzmērs:  7 x 7 x 7 (cm)Vecums: 6 mēneši +Cena norādīta par vienu grabulīti...

Koka Instrumentu Komplekts - SMALL FOOT

26,90€
(0)
Šajā augstās kvalitātes koka kastē ir 8 instrumenti (no 16 līdz 25 cm) no daļēji lakotas koksnes. Āmurs, zāģis un mērierīce ir nostiprināti grozāmos turētājos. Pārējie ir ievietoti grozāmās līstēs, ku..
Izpārdots

Koka Konstruktors - ADAM TOYS

18,15€
(0)
Koka komplekts ar 40 detaļām (tostarp uzgriežņiem, skrūvēm, urbtiem stienīšiem savienošanai un bērnu izmēra skrūvgriezi). Ikreiz, kad bērni spēlēsies ar šo izturīgo komplektu, viņi attīstīs sīko motor..
Izpārdots

Koka Konstruktors 68 Elementi - VIGA

27,83€
(0)
Komplektā ir 68 labi slīpēti koka gabaliņi, kurus var savienot kopā, veidojot dažādus modeļus, piemēram, helikopteru, sacīkšu auto utt. Komplektā ir pievienota grāmatiņa kā ideju ceļvedis.Izmērs: 18 x..
-35%

Koka Pārtikas Veikals - EGMONT TOYS

48,04€ 73,90€
(0)
Viegli montējams pārtikas veikals - bez skrūvēm un naglām. Komplektā iekļauti arī 10 koka aksesuāri - apelsīnu sula, maize, siers, augļi un dārzeņi. Svari komplektā neietilpst.Materiāls: Koks Ieteicam..
Izpārdots
-35%

Koka Puzle City Car - EGMONT TOYS

25,97€ 39,95€
(0)
Vispirms uzbūvējiet ceļus no koka puzles gabaliņiem. Pēc tam uzceliet mājas, skolu, slimnīcu un ugunsdzēsēju depo no koka klučiem. Un auto ir gatavi doties ielās! Satiksme visos virzienos - un bērnu p..

Koka Zīmogi - Puzle Animals - WOODY

12,50€
(0)
Zīmogus var izmantot gan kā puzli, gan kā zīmogus.  Lieliska ideja par oriģinālai dāvanai!Komplektā ietilpst:- koka pamatne- 9 koka zīmogi- zaļa tintePamatnes izmērs: 30 x 22 cmIeteicamais vecums..

Koka Zīmogi - Puzle Safari - WOODY

12,50€
(0)
Zīmogus var izmantot gan kā puzli, gan kā zīmogus.  Lieliska ideja par oriģinālai dāvanai!Komplektā ietilpst:- koka pamatne- 9 koka zīmogi- sarkana tintePamatnes izmērs: 30 x 22 cmIeteicamais vec..
Izpārdots

Koka Zīmogu Komplekts - MELISSA&DOUG

13,50€
(0)
Gumijas zīmogu komplekts ar viegli satveramiem rokturiem un bērniem piemērotiem tēmām. Komplektā ietilpst 6 gumijas zīmogi ar gariem koka rokturiem un sešu krāsu tintes spilventiņš.Mazgājama, bērniem ..

Koka Zīmogu Komplekts Butterflies And Hearts - MELISSA&DOUG

13,50€
(0)
Ja jūsu mazajam māksliniekam ir noskaņojums uz jaukiem zīmējumiem, šis ir ideāls zīmogu komplekts. Bērnus, kuriem patīk māksla un rokdarbi, iedvesmos skaisti detalizētie taurenīšu un sirsniņu zīmogi, ..

Koka Zīmogu Komplekts Forest Animals - GOKI

10,50€
(0)
8 zīmogu un 4 krāsu komplekts. Lieliska ideja par oriģinālai dāvanai!Izmērs: 2 x 2,5 cmIeteicamais vecums: 3 gadi +..

Koka Zīmogu Komplekts Wild Animals - GOKI

10,50€
(0)
8 zīmogu un 4 krāsu komplekts. Lieliska ideja par oriģinālai dāvanai!Izmērs: 2 x 2,5 cmIeteicamais vecums: 3 gadi +..

LIELĀ KOKA VARAVĪKSNE - SMALL FOOT

31,99€
(0)
- Ārkārtīgi daudzpusīgi koka klucīši šķirošanai, būvēšanai un kraušanai- Astoņi pusriņķi ir izgatavoti no stabila koka- Ietver baltu koka bumbu- Ideāli piemēroti arī tuneļu, šķēršļu joslu veidošanai- ..
-35%

Mazuļu Sensorā Rotaļlieta Bug

19,44€ 29,90€
(0)
Sajūtu/sensorā rotaļlieta, kas pildīta ar griķu sēnalām. Bug - ir pasaku pļavu un meža iemītnieks, kas nemanāmi attīsta mazuļu maņas. Viņa vēderā ir maisiņš, kas pildīts ar griķu sēnalām. Kad mazulis ..
-35%

Mazuļu Sensorā Rotaļlieta Dzeloņraja

19,44€ 29,90€
(0)
Sajūtu/sensorā mīkstā rotaļlieta, kas pildīta ar prosas sēnalām. Dzeloņraja ir terapeitiska rotaļlieta, kas maigi stimulē bērnu maņas. Birstošās prosas miziņas mudina mazuli saspiest, mīcīt vai pacelt..
-35%

Mazuļu Sensorā Rotaļlieta Lielais Krokodils

22,03€ 33,90€
(0)
Lielais Krokodils - attīstoša rotaļlieta, kas radīta, lai apmierinātu bērnu sajūtu vajadzības. Tās funkcija un mērķis lielā mērā ir atkarīgs no mazo lietotāju iztēles. Krokodila iekšpusē ir ieliekams ..
-35%

Mazuļu Sensorā Rotaļlieta Pīļknābis

20,73€ 31,90€
(0)
Sajūtu/sensorā mīkstā rotaļlieta, kas pildīta ar griķu miziņām un sensorām bumbiņām tās astes daļā. Pīļknābis bērniem sniedz daudz taustes, dzirdes un redzes stimulu. Rotaļlieta ir pildīta ar griķu mi..

METĀLA LĀPSTIŅU KOMPLEKTS - SMALL FOOT

10,99€
(0)
- Izturīgs lāpstiņu komplekts modernās krāsās- Komplektā ietilpst putekļu lāpstiņa, ogļu lāpsta, rokas lāpsta un lāpsta ar kausu.- Īpaši parocīgs, bērniem piemērots izmērs- Lāpstu galviņas izgatavotas..
Izpārdots

Metāla vilciņš Jungle - Egmont Toys

16,25€
(0)
Mazais vilciņš Tev noteikti atgādinās par Tavas bērnības rotaļlietām! Palīdz bērnam attīstīt veiklību. Burvīgi un jautri mirkļi kopā, kad vilciņš griežas apkārt un apkārt.Ieteicamais vecums: visi vecu..

Metāla vilciņš Village - Egmont Toys

16,25€
(0)
Mazais vilciņš Tev noteikti atgādinās par Tavas bērnības rotaļlietām! Palīdz bērnam attīstīt veiklību. Burvīgi un jautri mirkļi kopā, kad vilciņš griežas apkārt un apkārt.Ieteicamais vecums: visi vecu..

Mūzikālā Dārgumu Kastīte Friends

16,90€
(0)
Skaista muzikālā kastīte dažādiem maziem dārgumiem ir lielisks papildinājums ikvienas meitenes un zēna istabai. Delikāts brokāta dekors mūzikas kastītei piešķir maigu, bet ne pārāk pārspīlētu mirdzumu..
Izpārdots

Muzikālā Dārgumu Lādīte Girls Rule

15,90€
(0)
Skaista muzikālā kastīte dažādiem maziem dārgumiem ir lielisks papildinājums ikvienas meitenes un zēna istabai. Izmērs: 11 x 11 x 8 cmIeteicamais vecums: 6+..

Piknika Piederumi Pītā Grozā - VIGA

39,99€
(0)
Dodieties kopā ar draugiem uz jautru pikniku ar VIGA zīmola koka piknika komplektu. Skaists grozs, kas izgatavots no mākslīgajām niedrēm, ir piepildīts ar koka piederumu komplektu un rūtainu audumu. P..
Izpārdots

Porcelāna Tējas Komplekts - EGMONT TOYS

14,90€
(0)
Šis porcelāna tējas komplekts ir perfekts, lai baudītu tēju kopā ar mīļākajām lellēm un lācīšiem. Paņem tasīti tējas un izbaudi jaukus brīžus kopā ar draugiem!Ieteicamais vecums: 3+Izmērs cm: 27X13X5M..
-35%

Radošs Komplekts Varavīksnes Virtene

12,94€ 19,90€
(0)
Radošs komplekts krāsainas vilnas filca bumbiņu virtenes izgatavošanai. Komplektā ietilpst vilnas bumbiņas varavīksnes krāsās, krāsains diegs un droša plastmasas adata. Krāsainās bumbiņas ir filcētas ..
-35%

Radošs Komplekts Ziemassvētku Virtene

12,94€ 19,90€
(0)
Radošs komplekts Ziemassvētku virtenes izgatavošanai no vilnas filca bumbiņām. Komplektā ietilpst vilnas bumbiņas Ziemassvētku krāsās, krāsains diegs un droša plastmasas adata. Bumbiņas ir filcētas no..
-35%

Sarkans Mazā Šefpavāra Komplekts Čemodānā - EGMONT TOYS

22,69€ 34,90€
(0)
Šajā komplektā iekļauts viss, kas nepieciešams, lai mazias šefpavārs varētu pagatavot garšīgas pusdienas: katliņi, panna un gatavošanas piederumi.Ieteicamais vecums: 3+Izmērs cm: 29X20X9Materiāls: Alv..

Sensoro Rotaļu Komplekts Marshmallow Unicorn World - OUWAKIDS

30,00€
(0)
Rotaļāšanās ir galvenais veids, kā bērni attīsta savas prasmes, un šis sensoro rotaļu komplekts ir par spēli... ar mērķi! Šis komplekts ir lielisks veids, kā iesaistīt jūsu mazuļus iztēles, fantāzijas..

Sensoro Rotaļu Komplekts Mini Winter Wonderland - OUWAKIDS

20,00€
(0)
Iepazīstieties ar mūsu ziemas brīnumzemes sensoro rotaļu komplektu bērniem! Šis komplekts ir lielisks veids, kā iesaistīt jūsu mazuļus iztēles, fantāzijas un sensorajās spēlēs.Zirņi sniedz aizraujošu ..

Sensoro Rotaļu Komplekts Winter Play - OUWAKIDS

30,00€
(0)
Rotaļāšanās ir galvenais veids, kā bērni attīsta savas prasmes, un šis sensoro rotaļu komplekts ir par spēli... ar mērķi! Šis komplekts ir lielisks veids, kā iesaistīt jūsu mazuļus iztēles, fantāzijas..
-35%

Termoss Elvis The Elephant

12,94€ 19,90€
(0)
Šī supermīļā Elvisa zilonīša termosa ietilpība ir 350 ml, kas ideāli piemērots piknikiem un pusdienām.Materiāls: nerūsējošais tērauds, plastmasa, kas nesatur BPAGarums: 7 cmAugstums: 20 cmPlatums: 7 c..
Izpārdots

Tīrīšanas Piederumu Komplekts 6 gab. - VIGA

42,90€
(0)
Uzkopšanas komplekts ir mazajiem palīgiem pielāgots piederums gan izmēra, gan svara ziņā. Priekšmetus var viegli uzglabāt, izmantojot statīvu ar sarkanu pamatni, uz kura tos var pakarināt. Pateicoties..

ZIEDU PRESE DISCOVER - SMALL FOOT

16,99€
(0)
Ziedi ir aizraujoša dabas sastāvdaļa, un bērniem patīk, ja viņiem ir sava ziedlapiņu, ziedu un lapu kolekcija. Ar ziedu presi bērniem no produktu līnijas "Discover" pat mazi bērni var saglabāt savus m..
-35%

Koka Kluči Four Seasons

42,25€ 65,00€
(0)
Komplekts izgatavots no kļavas koka un ražots Eiropā: ar mīlestību izstrādātais dizains varavīksnes krāsās simbolizē četrus  gadalaikus un rosina iztēli Open-End rotaļām. Tā spilgtās krāsas atain..
-35%

Koka Kluči Little Polar Bear

35,75€ 55,00€
(0)
Šos universālos klucīšus var izmantot, lai veidotu skaistas alas, ainavas un radošas struktūras. Pateicoties to dabiskajam materiālam, šie klucīši sniedz taustes un vizuālos stimulus, lai ļautos radoš..
-35%

Koka Kluči Morgana

51,35€ 79,00€
(0)
Ar goki Evolution bērniem ir iespēja radīt tik dažādas radošas pasaules, cik dažādi ir viņi paši. Un tāpēc mēs pat nemaz nevēlamies teikt, kas tas ir. Varbūt no koka klucīšiem galu galā izveidosies ci..
Izpārdots

Koka Kluči My Little Village

29,00€
(0)
Goki Evolution piedāvā koksnes īpašību kombināciju ar harmoniski saskaņotu krāsu gammu. Visiem šīs līnijas izstrādājumiem ir kopīgs tas, ka tie veicina radošas rotaļas. 25 koka klucīši veido nelielu c..
-35%

Koka Kluči Ocean

48,10€ 74,00€
(0)
Goki evolution koka klucīši ir ražoti Eiropā no kļavas koka. Bet tas, par ko tie kļūs, ir tikai bērnu varā! Viņiem ir spēks, mums ir tikai materiāls. Un pat, ja mums šķiet, ka skaisti saskaņotie krāsa..

Koka Kluči Sunrise

20,00€
(0)
Izmantojot dabiskus materiālus, goki evolution piedāvā taustes un vizuālos stimulus spēlei, kas ir pilna prieka radīt pašiem. Tas varētu būt saullēkts. Bet varbūt tā ir arī apaļa arka. Īstā rotaļu pas..

Koka Kluči Water World

29,00€
(0)
Ar mīlestību veidotie koka klucīši ir izgatavoti no kļavas koka un ir ražoti Eiropā. Smalkais pārklājums ļauj izcelties koka tekstūrai. Ar goki evolution bērni atklāj radošas un brīvas rotaļas. Viņi r..
Izpārdots

Koka Klucīši - Puzle Snail Pauline - GOKI

24,00€
(0)
Koka klucīši maigās varavīksnes krāsās veido nelielu gliemezi.Izmērs: 17,7 x 3 x 12 cmIeteicamais vecums:  3 gadi+..
-35%

Koka Klucīši Mushroom House - GOKI

28,60€ 44,00€
(0)
Organiskās formas veido goki evolution pasauli. Koka klucīši veicina radošumu un brīvas rotaļas, un tie ir vārti uz iespēju pilnu pasauli. Vai koka klucīši veido sēni, namiņu vai pavisam citu? Labākās..
Rāda no 1 līdz 50 kopā 53 (Kopā lapu - 2)