Idejas Dāvanām

Atklājiet mūsu rotaļlietu veikala aizraujošo dāvanu ideju pasauli. Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai īpašos gadījumos, mēs piedāvājam daudzveidīgu rotaļlietu klāstu, kas ir lieliskas dāvanas visu vecumu bērniem. No izglītojošām rotaļlietām, kas iedvesmo mācīties, līdz iztēli rosinošiem rotaļu komplektiem, kolekcijām un radošiem amatniecības piederumu komplektiem - mūsu dāvanu izvēle atbilst dažādām interesēm un vēlmēm. Ar mūsu pārdomāti atlasīto kolekciju jūs varat viegli atrast ideālo dāvanu, kas sagādās prieku un radīs vērtīgas atmiņas jūsu mazajiem bērniem. Izpētiet mūsu dāvanu idejas un padariet katru svētku reizi par smieklu un rotaļu svētkiem.

Grid View:

Ārsta piederumu komplekts

24,90€
(0)
Lomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas instrumentiem. Attīsta iztēli, jautājumus un spriestspēju.Vecums: 3+Izmērs: 20 x 13 x 7 cm..

Ārsta Rotaļu Komplekts - LELIN

30,13€
(0)
Ārsta komplektā ietilpst:stetoskopszāļu pudelīteziedešļircerefleksu āmurstermoskenēšanatermometrslāpstiņareceptenoderīga somiņa pārnēsāšanaiLomu spēles palīdz uzlabot bērnu zināšanas par medicīnas ins..

Astoņstūra Puzle-Mozaīka 73 gab. - TOOKY TOY

19,90€
(0)
Materiāls: koksVecums: 3 gadi+..

Darba instrumenti koka kastē

44,90€
(0)
Komplektā ir 23 noderīgi darbarīki.Vecums: 5+Kastes izmērs: Izmērs: 37 x 25 x 9 cm..

Formu Secības Šķirošanas Komplekts - MELISSA&DOUG

29,90€
(0)
Iepazīstinām ar 3-in-1 puzli: šeit ir pieejams gan šķirotājs, gan puzle, gan klucīši. Formu un krāsu saskaņošana māca bērnam loģisko domāšanu un asociācijas. Nepieciešamība trāpīt pareizajos caurumos ..

Izglītojošā Spēle Loģiskās Krelles - VIGA

49,90€
(0)
Izglītojošā spēle "Loģiskās krelles" ir lieliska ideja dāvanai jebkuram bērnam, kuram patīk izaicinājumi.Īpašības:- Koka kastē bērns atradīs 72 dažādu formu un krāsu krelles, 19 zīmējumu grāmatiņu, 10..

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 19 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no 19 mēnešu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktiskās rotaļlietas,..

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 25 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no 2 gadu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktiskās rotaļlietas, ka..

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 36 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktiskās rotaļlietas, ka..

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 7 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no aptuveni 7 līdz 12 mēnešu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktis..
-25%

Koka Galda Molberts - EGMONT TOYS

41,18€ 54,90€
(0)
Koka galda molberts. 4 vienā: tāfele, balta tāfele marķieriem, magnētiska balta tāfele un papīra rullis. Parādiet savus radošos talantus!Izmērs: 44 x 8 x 44 cmIeteicamais vecums: 3+..

Koka Grabulis - CLASSIC WORLD

9,90€
(0)
Materiāls: koksIzmērs:  7 x 7 x 7 (cm)Vecums: 6 mēneši +Cena norādīta par vienu grabulīti...

Koka Instrumentu Komplekts - SMALL FOOT

26,90€
(0)
Šajā augstās kvalitātes koka kastē ir 8 instrumenti (no 16 līdz 25 cm) no daļēji lakotas koksnes. Āmurs, zāģis un mērierīce ir nostiprināti grozāmos turētājos. Pārējie ir ievietoti grozāmās līstēs, ku..

Koka Konstruktors - ADAM TOYS

18,15€
(0)
Koka komplekts ar 40 detaļām (tostarp uzgriežņiem, skrūvēm, urbtiem stienīšiem savienošanai un bērnu izmēra skrūvgriezi). Ikreiz, kad bērni spēlēsies ar šo izturīgo komplektu, viņi attīstīs sīko motor..

Koka Konstruktors 68 Elementi - VIGA

27,83€
(0)
Komplektā ir 68 labi slīpēti koka gabaliņi, kurus var savienot kopā, veidojot dažādus modeļus, piemēram, helikopteru, sacīkšu auto utt. Komplektā ir pievienota grāmatiņa kā ideju ceļvedis.Izmērs: 18 x..
Rāda no 1 līdz 15 kopā 47 (Kopā lapu - 4)