Safari Ltd.

Safari Ltd. figūriņas, Toobs un Life Cycles ir miniatūri brīnumi, kas ļauj dabas pasauli aplūkot rokas stiepiena attālumā. Šīs kolekcijas ar rūpīgi izstrādātiem un zinātniski precīziem dizainiem piedāvā unikālu izglītojošu pieredzi. Safari Ltd. figūriņas ataino dzīvnieku, dinozauru un mītisku radījumu būtību, padarot tās ideāli piemērotas iztēles rotaļām un mācībām. Toobs ir tematiski komplekti, kas ļauj jautri un interaktīvi izpētīt konkrētas tēmas, sākot no okeāna dzīves līdz vēsturiskām personībām. Dzīves ciklu komplekti attēlo dažādu radību aizraujošus attīstības posmus, piedāvājot praktisku izglītojošu ceļojumu. Piedzīvojiet Safari Ltd. pasauli un dodieties aizraujošā atklājumu un rotaļu piedzīvojumā!

Grid View:

Āfrikas Ziloņa Mazulis - SAFARI Ltd.

6,05€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Genus LoxodontaFigūra Āfrikas zilonis ir daļa no Wild Safari® Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 gadi +Izmērs cm: 8.38 G x ..

Aita - SAFARI Ltd.

5,95€
(0)
Visbiežāk aitas tiek audzētas vilnas ieguvei, un tās ir aitu mātītes, kas ir savvaļas kalnu aitu - muflonu - pēcnācējas. Pasaulē ir vairāk nekā 200 mājas aitu šķirnes, kas gadu tūkstošiem ilgi selekci..

Aligators - SAFARI Ltd.

10,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Genus AlligatorFigūra Aligators ir daļa no Wild Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 26,5 G x 10,75 P x 4,19 AMēr..

Allozaurs - SAFARI Ltd.

8,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Allosaurus fragilisFigūra Allozaurs ir daļa no Wild Safari® Prehistoric World kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 19 G x ..
Izpārdots

Alnis - SAFARI Ltd.

8,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Alces alcesFigūra Alnis ir daļa no Wild Safari® North American Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 13,7 G x 8,1 ..

Amerikas Tuksneša Zaķis - SAFARI Ltd.

7,95€
(0)
Izmērs: 4.5 cm x 3.5 cm x 7.2 cmIeteicamais vecums: 3 +Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi...

Angusu Šķirnes Teļš - SAFARI Ltd.

5,95€
(0)
Angusu šķirnes teļi ir spēcīgi un izsalkuši, tāpat kā viņu vecāki. Tie ir mazāki par citiem teļiem, bet tie ir dabiski melni, jo tādas ir šķirnes īpašības. Pirmajā gadā tie ātri aug, un tos atšķir no ..
Izpārdots

Apkārt Pasaulei TOOB® - SAFARI Ltd.

14,95€
(0)
Komplekts Apkārt Pasaulei TOOB® ir daļa no TOOB® kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīviVienā TOOB® komplektā ir 10 produkti. Tos nevar iegādāties atsevišķi.Ieteicamais vecums: 3 +Izm..

Augļi un dārzeņi TOOB® - SAFARI Ltd.

14,95€
(0)
Komplekts Augļi un dārzeņi TOOB® ir daļa no TOOBS® kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīviVienā TOOB® komplektā ir 8 produkti. Tos nevar iegādāties atsevišķi.Ieteicamais vecums: 3 +Iz..

Auns - SAFARI Ltd.

6,95€
(0)
Auns ir tēviņš vaislas vecumā, parasti vecāks par septiņiem mēnešiem. Pastāv vairāk nekā 200 aitu šķirnes, kas ir selekcionētas, lai iegūtu dažādas īpašības, piemēram, vilnas garumu un biezumu.Zinātni..

Āzijas Dzīvnieki TOOB® - SAFARI Ltd.

14,95€
(0)
Milzu Āzijas kontinents ir mājvieta daudzām daudzveidīgām un unikālām sugām. Jūs varat iepazīties ar 8 no šiem apbrīnojamajiem dzīvniekiem, izmantojot šajā TOOB komplektā iekļautās minifigūriņas!Īpašī..

Āzijas Zilonis - SAFARI Ltd.

11,95€
(0)
Izmērs: 16.5 x 12 cmIeteicamais vecums: 3 +Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi...

Āzis - SAFARI Ltd.

6,95€
(0)
Izmērs: 9.5 x 7 cmIeteicamais vecums: 3 +Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi...

Baltais Aligators - SAFARI Ltd.

7,95€
(0)
Zinātniskais nosaukums: Alligator mississippiensisFigūra Baltais aligators ir daļa no Wild Safari® Wildlife kolekcijas.Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi.Ieteicamais vecums: 3 +Izmērs cm: 1..

Bengālijas Tīģeris - SAFARI Ltd.

10,95€
(0)
Izmērs: 15 x 6.5 cmIeteicamais vecums: 3 +Visi mūsu produkti ir netoksiski un BPA brīvi...
Rāda no 1 līdz 15 kopā 122 (Kopā lapu - 9)