Jaunumi

Laipni lūgti mūsu rotaļlietu veikala jaunākajā piedāvājumā! Mēs esam priecīgi iepazīstināt ar jaunu aizraujošu rotaļlietu un spēļu klāstu, kas noteikti iepriecinās visu vecumu bērnus. Mūsu jaunumi - no moderniem STEM komplektiem, kas rosina zinātkāri, līdz mūsdienīgām kolekcijām, iztēli rosinošiem rotaļu komplektiem un interaktīviem palīgrīkiem - ienes inovācijas un jautrību rotaļu laikā. Esiet priekšā un iepazīstiet šos aizraujošos papildinājumus, kas sola stundām ilgu izklaidi un atklājumus. Nepalaidiet garām - apskatiet mūsu jaunumus jau šodien un esiet vieni no pirmajiem, kas iepazīs jaunāko un labāko rotaļlietu un spēļu pasaulē.

Grid View:

20 Koka Figūriņu Komplekts Auduma Maisiņā

15,00€
(0)
- Atvērtā tipa rotaļlieta, kas veidota saskaņā ar Montesori mācību sistēmu.- Komplektā ietilpst 20 koka figūriņas, kuru augstums 4-5 cm, un auduma maisiņš uzglabāšanai.- Attīsta vizuālo koncentrēšanos..

Gaiši Zili Rīsi - OUWAKIDS

3,00€
(0)
Krāsainie rīsi ir lieliski piemēroti, lai mācītu bērniem par krāsām un tekstūrām. Paildziniet rotaļu laiku, paslēpjot zem rīsiem figūriņas, burtus vai kartītes, lai jautri meklētu un atrastu. Vai arī ..

Izglītojoša Mācību Puzle Maņu Apguve - VIGA

18,00€
(0)
Koka puzle, kas paredzēta izglītošanai un maņu noteikšanai. Bērna uzdevums ir piešķirt objektus izvēlētajām maņām. Attēlos ir attēloti daudzi ikdienas priekšmeti, piemēram, rotaļu lācītis, automašīna...

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 19 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no 19 mēnešu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktiskās rotaļlietas,..

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 25 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no 2 gadu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktiskās rotaļlietas, ka..

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 36 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktiskās rotaļlietas, ka..

Izglītojošs Rotaļlietu Komplekts No 7 Mēnešiem - TOOKY TOY

55,00€
(0)
PRECE PIEEJAMA PĒC PASŪTĪJUMA - PIEGĀDE 14 DARBA DIENU LAIKĀ!Tooky Toy izglītojošā kaste ir paredzēta bērniem no aptuveni 7 līdz 12 mēnešu vecuma. Tajā ir 6 Montessori iedvesmotas sensorās un didaktis..
Izpārdots

Koka Ģeometrijas Dēlītis Ar Gumijām - WOOPIE GREEN

20,00€
(0)
Koka ģeometrijas dēlītis. Komplektā ir 48 elastīgas gumijas un 20 abpusējas kartītes ar 40 dažādu grūtības pakāpju (3 līmeņi) rakstiem. Rotaļlieta attīsta:- manuālās iemaņas- iztēli un radošumu- ..

Koka Karošu Komplekts Lina Maisiņā - OUWAKIDS

22,00€
(1)
Koka karošu komplekts bēršanai, šķirošanai, sīkās motorikas attīstīšanai, sensorajām un Montesori aktivitātēm. Lieliski piemērotas mazām rociņām, jo visas karotes ir neliela izmēra.Komplektā ietilpst ..

Koka Klucīši Ar Krāsainiem Stikliem 16 gab. - VIGA

49,90€
(0)
Koka kluči ir viena no populārākajām un labākajām rotaļlietām, kas attīsta radošumu. To pozitīvo ietekmi uz iztēles un telpiskās domāšanas attīstību jau sen ir apstiprinājuši eksperti, tāpēc mēs notei..

Koka Klucīši Ar Spoguļstikliem 24 gab. - VIGA

44,90€
(0)
Koka kluči ir viena no populārākajām un labākajām rotaļlietām, kas attīsta radošumu. To pozitīvo ietekmi uz iztēles un telpiskās domāšanas attīstību jau sen ir apstiprinājuši eksperti, tāpēc mēs notei..

Koka Klucīšu Spēle Ar Uzdevumiem - TOOKY TOY

22,91€
(0)
Tradicionālie klucīši super formās un mūsdienīgā un krāsainā Tooky Toy zīmola izpildījumā ļaus jūsu bērnam pārvarēt arvien sarežģītākus izaicinājumus! Bērni var atklāt klucīšu īpašības, iepazīt izmēru..

Koka Olas Kastītē - VIGA

6,99€
(0)
Pateicoties olām, bērns var atdarināt pieaugušos un attīstīt intereses, piemēram, ēst gatavošanu. Var arī spēlēties, gatavojot ēdienu citiem. Nav jābaidās, ka šādas olas saplīsīs vai " sabojāsies", tā..

Koka Pērlītes 96 Elementi - CLASSIC WORLD

21,00€
(0)
Krāsains pērlīšu komplekts. Komplektā ir 96 elementi vēršanai. Tā ir rotaļlieta, kas ir ideāli piemērota dāvanai. Izveidojiet savus rakstus! Jūsu bērns var attīstīt rotaslietu stilista prasmes.Īpašība..

Koka Puzle Dārzeņi - TOOKY TOY

9,90€
(0)
TOOKY TOY Dārzeņu puzle ir jautrs un krāsains veids, kā iepazīt dārzeņus. Puzle sastāv no 10 gabaliņiem un puzles dēļa. Puzle veicina agrīnu dārzeņu un augļu atpazīšanas apguvi rotaļājoties, jo tā att..
Rāda no 1 līdz 15 kopā 47 (Kopā lapu - 4)