Small Foot

Grid View:
-27%

Dārza Darba Rīku Komplekts ar Jostu - SMALL FOOT

10,90€ 14,90€
(0)
Ieteicamais vecums: 3+Izmērs: 28 x 25 cmAptuvenais darba rīku izmērs: 20 x 6,5 cm..
-29%

Dārza Darba Rīku Komplekts Blue - SMALL FOOT

4,90€ 6,95€
(0)
Small Foot Design ir pamanījis mazo dārzkopju vajadzības un radījis ērtu darba rīku komplektu darbam dārzā.Komplektā ietilpst:Metāla lāpstiņa (20 x 6 cm)Metāla lāpstiņa (22 x 6 cm)Metāla dakšiņa (21 x..
-29%

Dārza Darba Rīku Komplekts Red - SMALL FOOT

4,90€ 6,95€
(0)
Small Foot Design ir pamanījis mazo dārzkopju vajadzības un radījis ērtu darba rīku komplektu darbam dārzā.Komplektā ietilpst:Metāla lāpstiņa (20 x 6 cm)Metāla lāpstiņa (22 x 6 cm)Metāla dakšiņa (21 x..
-27%

Dārznieka Komplekts - SMALL FOOT

10,90€ 14,90€
(0)
Dārznieki uz priekšu! Ar šo augstas kvalitātes dārznieka somu, kurā ietilpst lāpstiņa, kaplītis un liekšķere, visi jaunie dārznieki var būt gatavi darbam dārzā. Somu var viegli iztīrīt, un tajā ir pie..
-35%

Dārznieka Priekšauts Ar Dārza Darba Rīkiem - SMALL FOOT

12,90€ 19,90€
(0)
Mēs dodamies uz puķu dobi! Ar šo praktisko dārza piederumu komplektu, kas sastāv no bērnu priekšauta ar kabatām uz krūtīm, dārznieka cimdiem, četriem maziem dārza darbarīkiem, kas bērniem vienmēr būs ..
Izpārdots

Ģeometrisko Formu Koka Izglītojošā Puzle - SMALL FOOT

19,00€
(0)
Šajā izglītojošajā koka formu puzlē esošās divpadsmit plāksnītes ir jāsakārto uz katras uzdevumu kartes tā, lai karte būtu pilnībā aizpildīta. Puzles gabaliņiem ir aplīšu un taisnstūrīšu formas padziļ..
Izpārdots

Kaskādes Tornis Space - SMALL FOOT

22,90€
(0)
Gaismas ātrums orbītā! Šis koka kaskādes tornis ar visuma motīvu nodrošina jaunajiem astronautiem rotaļu prieku pilnā ātrumā, kad divi kosmosa kuģi ripo pa ceļu un pa ceļam veic kūleņus. Šis kaskādes ..

Koka Ģeometrijas Dēlītis/Geoboard - SMALL FOOT

19,00€
(0)
Ar šo Iizglītojošo mācību spēli iztēlei un radošumam nav robežu! Mērķis ir ar gumiju palīdzību izveidot dažādas ģeometriskas figūras un figūras uz koka dēlīša tāfeles Ja meklējat idejas, vienkārši paņ..

Koka Instrumentu Komplekts - SMALL FOOT

26,90€
(0)
Šajā augstās kvalitātes koka kastē ir 8 instrumenti (no 16 līdz 25 cm) no daļēji lakotas koksnes. Āmurs, zāģis un mērierīce ir nostiprināti grozāmos turētājos. Pārējie ir ievietoti grozāmās līstēs, ku..
Izpārdots

Koka Reizināšanas Tabula - SMALL FOOT

12,90€
(0)
Rāmis izgatavots no FSC® 100% sertificēta koka ar 81 masīvkoka kubu. Uz katra kubiņa ir reizināšanas vienādojumi ar risinājumu pretējā pusē. Četras malas ir tukšas, un tās var aizpildīt ar saviem vien..

Kokgriešanas Naža Komplekts "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

26,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Stabils āra nazis bērniem ar vienu asmeni griešanai kokgriešanai- Īss, izturīgs nazis (asināts vienā pusē) ar matētu virsmu- Kompakts izmērs un koka roktu..

Kompakts Lāpstiņu Komplekts - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

9,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīgs lāpstiņu komplekts modernās krāsās- Komplektā ietilpst putekļu lāpstiņa, ogļu lāpsta, rokas lāpsta un lāpsta ar kausu.- Īpaši parocīgs, bērniem p..
Izpārdots

Krāsaini Koka Cilindri - SMALL FOOT

29,50€
(0)
"Palīdzi man to izdarīt pašam!" ir tieši tas, ko iesaka Montesori pedagoģija! Šī koši krāsainā puzles spēle rosina bērnus salīdzināt, organizēt, skaitīt, mērīt un strukturēt. Šī no masīvkoka izgatavot..

Kukaiņu Kaste "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

14,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga kukaiņu novērošanas kaste, kas izgatavota no FSC® 100% sertificētas koksnes ar gaisa caurumiem.- Kastīte ar noapaļotām malām un divām caurspīdīgā..
Izpārdots

Kukaiņu Viesnīca - SMALL FOOT

25,90€
(0)
Šī kukaiņu viesnīca patiešām ir kaut kas unikāls! Tā ir aprīkota ar priežu čiekuriem, nelielām bambusa nūjiņām, nelieliem caurumiņiem un sūnām, un tajā ir viss, kas kukaiņiem nepieciešams, lai izbaudī..

Mazuļu Šūpoles "Seaside" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

84,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Īpaši ērtas mazuļu šūpoles- Guļamās virsmas austais audums optimāli pielāgojas bērna ķermeņa formai.- Augstas kvalitātes apstrādāts, noapaļots koks patīka..
-32%

Metāla Lejkanna Blue - SMALL FOOT

5,80€ 8,50€
(0)
Bērnu iesaistīšana dārza darbos var būt jautra nodarbe un lielisks veids, kā viņus bez liekas piepūles iepazīstināt ar dabu.Pamata galvenais darbarīks ir lejkanna. Vasaras karstumā puķes alkst pēc ūde..

Palielināmais Stikls - SMALL FOOT

4,55€
(0)
Laime ir darināta no koka! Tāpēc mazās koka rotaļlietas ar kājām bērniem sagādā tik lielu prieku.  Lieliski palielināmie stikli no koka. Krāsainie dzīvnieku raksti mudina iepazīt pasaules sīkākās..

Pētnieka Instrumentu Josta "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

31,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga piedzīvojumu josta jaunajiem dabas pētniekiem ar daudzām stiprinājuma cilpām, siksnām un atsperu āķiem.- Regulējama josta ar parocīgām sprādzēm a..

Pētnieka Komplekts "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

27,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- 4 daļu komplekts jaunajiem dabas pētniekiem- Bērniem draudzīgas āra un izpētes rotaļlietas ērtā sākumkomplektā- Komplektā ietilpst koka pincete, tāfele ar..

Pētnieka Mugursoma "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

59,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga piedzīvojumu mugursoma jaunajiem dabas pētniekiem ar daudzām stiprinājuma cilpām- Komplektā ir regulējamas plecu siksnas un ērtas klikšķu sprādze..
Izpārdots

Puzle Meža Dzīvnieki - SMALL FOOT

14,90€
(0)
Īss ceļojums uz mežu! Šajā izturīgajā koka puzlē ir ar mīlestību ilustrēti puzles gabaliņi ar koka rokturīšiem no meža dzīvnieku tematiskās pasaules. Mazie bērni var viegli satvert puzles gabaliņus un..

XXL Palielināmais Stikls "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

14,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Liels palielināmais stikls bērniem, piemērots āra piedzīvojumiem- Ar 3x palielināmo spēku- Ar bērniem draudzīgu rokturi- Izgatavots no izturīga, FSC® 100%..

Ziedu prese "Discover" - SMALL FOOT - Piegādes Laiks 14 Dienas

14,99€
(0)
*** PRECES PIEGĀDES LAIKS 14 DIENAS ***- Izturīga ziedu prese no FSC® sertificēta koka ar kājiņām- Divi koka paneļi, 8 kartona lapas un 16 papīra lapas- Metāla skrūves un uzgriežņi, kas iestrādāt..
Izpārdots

Zīmogu Komplekts Farm - SMALL FOOT

12,90€
(0)
Ar šiem 9 zīmogiem un 2 tintes spilventiņiem uz papīra lapām parādīsies lauku saimniecības iemītnieki! Ar 8 krītiņiem jūs varēsiet izveidot krāsainus zīmējumus un personāžus, un pašu koka kastīti varē..
Rāda no 1 līdz 25 kopā 25 (Kopā lapu - 1)