Sensorais Dēlītis Dārzeņi

Sensorais Dēlītis Dārzeņi

42,90€
Ražotājs: OuwaKids
Modelis: OWK-162800
Pieejamība: Izpārdots

Sensorais dēlītis Dārzeņi ir izglītojošs mācību palīglīdzeklis. Dēlīša izmēri ir 40 × 25 cm, un tā virsma ir pārklāta ar epoksīdsveķiem. Dēlītis būs ideāli piemērots, lai mācītos par rudens veltēm, dabu un veselīgu uzturu.

Dēlītis būs lielisks palīglīdzeklis sensorajām spēlēm un mazo rociņu trenēšanai. Tā kā dēlīša virsma ir pārklāta ar sveķiem, uz tās var izdarīt atzīmes ar sausajiem, nodzēšamajiem marķieriem vai aizpildīt to ar plastilīnu.

Rotaļas ar sensoriem materiāliem attīsta bērna radošumu un iztēli. Tās veicina sensorās attīstības un smalkās motorikas attīstību.

Dabas materiāli, krāsoti zirņi, rīsi, plastalīns un citi aksesuāri komplektā neietilpst - tiem ir ilustratīva nozīme.

Ieteikumi lietošanai:

  • -mūsu produkti nav rotaļlietas, bet gan izglītojoši, sensorie palīglīdzekļi, to lietošanai nepieciešama pieaugušo uzraudzība.
  • -epoksīdsveķi aizsargā koksni, bet nenodrošina 100% ūdensizturību. Mēs neiesakām uz sensorajām kastēm/dēlīšiem liet ūdeni vai citus šķidrumus. Pieļaujams izmantot pilienu ar nelielu šķidruma daudzumu vai mitru masu, bet tikai īsā rotaļu laikā. Ja kastē vai uz dēļīša paliek ūdens/šķidrums, pastāv koka bojājumu, sabrukšanas vai atslāņošanās risks, kas ir pircēja atbildība.
  • -pēc spēlēšanas noslaukiet kasti/dēlīti ar mitru mikrošķiedras drānu vai samitrinātu salveti, nosusiniet ar papīra dvieli. Neļaujiet samērcēties ūdenī. Uzglabājiet sausā vietā.
  • -sensorās kastes/dēlīši apakšpusē ir ieeļļoti ar bērniem drošu pārtikas eļļu. Intensīvi lietojot, ieteicams atkārtoti ieeļļot, piemēram, ar linsēklu eļļu.
  • -sensorās kastes/dēlīši ir izgatavoti ar rokām no dabīgiem produktiem, un fotoattēli ir tikai ilustratīvi. Iespējams, ka jūsu pasūtītajam galaproduktam būs atšķirīgs tonis, koksnes šķiedru izkārtojums (daba ir unikāla, un tieši uz tās mēs balstāmies).

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Ouwa Kids piedāvā piegādi visā Latvijā un Eiropas Savienībā.

Piegāde uz Venipak pakomātiem/Pickup punktiem visā Latvijā: 1.90 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

Piegāde ar kurjeru uz Tavām mājām visā Latvijā: 5.50 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

BEZMAKSAS piegāde uz Venipak pakomātiem/Pickup punktiem visā Latvijā pasūtījumiem virs 50,- EUR.