Laipni lūgti Ouwa Kids interneta veikalā!

Mani sauc Lāsma un es esmu Ouwa Kids dibinātāja un 5 gadus vecās Olīvijas mamma.

Viss sākās ar zirņu krāsošanu un mazu, bērna rociņām piemērotu koka priekšmetu meklēšanu Olīvijas pirmajai sensorajai kastei. Es ticu, ka rotaļas ir būtiska bērna attīstības sastāvdaļa un, ka rotaļājoties bērni mācās, aug un atklāj savas unikālās spējas. Mūsu sensoro rotaļu komplekti, kas izgatavoti no krāsotiem zirņiem, koka rīkiem un Montessori iedvesmotiem materiāliem, ir izstrādāti, lai nodrošinātu šīs vajadzības.

Šobrīd esam paplašinājuši savu produktu klāstu, piedāvājot ne tikai krāsotus zirņus, bet arī sensoro rotaļu komplektus, koka rotaļlietas, dažādus Montessori iedvesmotus materiālus, kas ir paredzēti, lai palīdzētu bērniem mācīties un augt jautrā un aizraujošā veidā. Mēs cenšamies radīt produktus, kas ir ne tikai izglītojoši, bet arī videi draudzīgi, izgatavoti no dabīgiem un drošiem materiāliem, tādējādi nodrošinot, ka bērniem ir droši ar tiem spēlēties.

Mēs lepojamies ar to, ko darām, un esam gandarīti, ka varam palīdzēt sagādāt bērniem iedvesmu un mācīšanās prieku. Mēs ticam, ka, sniedzot bērniem pareizos mācību līdzekļus, vecāki var palīdzēt viņiem pilnībā īstenot savu potenciālu.

Paldies, ka izvēlējāties Ouwa Kids un atbalstāt mazos uzņēmumus. Mēs ceram, ka jums mūsu produkti patiks tikpat ļoti kā mums!

Mūsu kontakti:
E-pasts: ouwakids@gmail.com
Mob.tel.: +371 28337313 / Lāsma

REKVIZĪTI
SIA DIABELLA
PVN Reģ. Nr.: LV40103945948
Banka: AS "Swedbank", Bankas kods: HABALV22
Konta Nr.: LV54HABA0551040906273