Zili Rīsi - OUWAKIDS

Zili Rīsi - OUWAKIDS

3,00€
Ražotājs: OuwaKids
Modelis: OWK-13550
Pieejamība: Pieejams

Papildu izvēles:

Krāsainie rīsi ir lieliski piemēroti, lai mācītu bērniem par krāsām un tekstūrām. Paildziniet rotaļu laiku, paslēpjot zem rīsiem figūriņas, burtus vai kartītes, lai jautri meklētu un atrastu. Vai arī izmantojiet karotes un lāpstiņas, lai mazie vingrinātu sīko motoriku. Rīsi ir tik daudzpusīgs produkts, ko var izbaudīt visu vecumu bērni.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:

- Pieejami 250 g iepakojumā (PET burciņa ar vāku) un 600 g iepakojumā (brūns zip lock papīra maisiņš).

- Izgatavoti no 100% baltiem rīsiem un krāsoti ar netoksiskām, CE testētām pārtikas krāsām. Lai gan rīsi ir krāsoti ar pārtikas krāsvielām, tie nav paredzēti lietošanai pārtikā.

- Roku darbs. Ražoti Latvijā.

- Šis ir ar rokām gatavots produkts, tāpēc krāsas var nedaudz atšķirties no partijas uz partiju, kā arī tonis var nedaudz atšķirties atkarībā no ekrāna.

UZGLABĀŠANA: Uzglabājiet sensoros rīsus pievienotajā papīra zip lock maisiņā vēsā un sausā vietā. Lai novērstu produkta izbalēšanu, neglabājiet un neturiet ilgstoši tiešos saules staros. Sargāt no ūdens.

BRĪDINĀJUMS: Aizrīšanās risks. Satur mazas detaļas. Mācību rotaļu laikā uzraugiet bērnus VISU LAIKU, kamēr viņi spēlējas. Ieteicams vecumā no 3 gadiem.

Mūsu produkti ir mācību līdzekļi sensorai izpētei. Ņemot vērā to, ka šie materiāli ir ikdienas sadzīves priekšmeti, tie nav CE testēti. Rotaļlietu drošuma direktīvā ir noteikts izņēmums attiecībā uz CE marķējuma prasībām "produktiem, kas paredzēti izmantošanai izglītības nolūkos skolās un citos pedagoģiskos kontekstos pieaugušā instruktora uzraudzībā". Šie mūsu ražotie izstrādājumi netiek uzskatīti par rotaļlietām Rotaļlietu drošuma direktīvas izpratnē.

Mūsu produkti nav rotaļlietas vispārpieņemtu tiesību aktu izpratnē, bet gan mācību līdzekļi, kurus lietojot, bērnam ir nepieciešama pieaugušo klātbūtne.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Ouwa Kids piedāvā piegādi visā Latvijā un Eiropas Savienībā.

Piegāde uz Venipak pakomātiem/Pickup punktiem visā Latvijā: 1.90 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

Piegāde ar kurjeru uz Tavām mājām visā Latvijā: 5.50 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

BEZMAKSAS piegāde uz Venipak pakomātiem/Pickup punktiem visā Latvijā pasūtījumiem virs 50,- EUR.