Sensorās Kastes

Grid View:
Izpārdots

Sensorā Kaste Bee

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) bites formā. Izmērs 30x20 cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai, kā arī sarunām par kukaiņu uzbūvi un pat appu..
Izpārdots

Sensorā Kaste Butterfly

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) tauriņa formā. Izmērs 30x21 cm, viss izklāts ar epoksīdsveķiem.Ideāli piemērota aizpildīšanai ar pastaigā atrastiem dārgumiem, krāsotiem zirņiem, rīsiem, plastilīnu vai mākslas..

Sensorā Kaste Easter Egg

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) Lieldienu olas formā. Izmērs 30x21 cm, viss izklāts ar epoksīdsveķiem.Ideāli piemērota aizpildīšanai ar pastaigā atrastiem dārgumiem, krāsotiem zirņiem, rīsiem, plastilīnu vai ..
Izpārdots

Sensorā Kaste Fox

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) lapsas formā. Izmērs 30x20cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai, sīkās motorikas attīstībai.Ideāli piemērota a..
Izpārdots

Sensorā Kaste Ladybug

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) bizmārītes formā. Izmērs 30x20 cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai, sīkās motorikas attīstībai, kā arī, labi..

Sensorā Kaste Rocket

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) raķetes formā. Izmērs 30x18 cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai.Ideāli piemērota aizpildīšanai ar pastaigā a..
Izpārdots

Sensorā Kaste Snail

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) gliemeža formā. Izmērs 30x21 cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai, sīkās motorikas attīstībai. Būs lieliski p..
Izpārdots

Sensorā Kaste Sunflower

27,90€
(1)
Sensorā kaste (paplāte) saulespuķes formā. Izmērs 21x21 cm, viss izklāts ar epoksīdsveķiem.Tā būs noderīga arī, mācoties skaitīt līdz 20. Ziedam ir 20 ziedlapiņas, kuras var attiecīgi aizpildīt ar ska..

Sensorā Kaste Tractor

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) traktora formā. Izmērs 30x20 cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai, sīkās motorikas attīstībai.Ideāli piemērot..
Izpārdots

Sensorā Kaste Tree

28,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) koka formā. Kaste taisnstūra formā, izmērs 30x21 cm, iekšpusē izgriezts koks, viss izklāts ar epoksīdsveķiem.Ideāli piemērots aizpildīšanai ar pastaigā atrastiem dārgumiem, krā..

Sensorā Kaste Unicorn

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) vienradža formā. Izmērs 21x25 cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai, sīkās motorikas attīstībai.Ideāli piemēro..

Sensorā Kaste Watermelon

27,90€
(0)
Sensorā kaste (paplāte) arbūza šķēles formā. Izmērs 30x20 cm, visa pārklāta ar epoksīdsveķiem.Kaste būs ideāli piemērota sensorām rotaļām, mazo rociņu trenēšanai, sīkās motorikas attīstībai.Ideāli pie..
Izpārdots

Sensorais Dēlītis Dārzeņi

42,90€
(0)
Sensorais dēlītis Dārzeņi ir izglītojošs mācību palīglīdzeklis. Dēlīša izmēri ir 40 × 25 cm, un tā virsma ir pārklāta ar epoksīdsveķiem. Dēlītis būs ideāli piemērots, lai mācītos par rudens veltēm, da..

Sensorais Dēlītis Koku Lapas

44,90€
(0)
Sensorais dēlītis ar koku lapām, izmērs 30×21 cm. Virsma pārklāta ar epoksīdsveķiem. Uz dēlīša ir 6 lapas, ko var ievietot atbilstošajās vietās, kā arī lapas var izmantot kā zīmogus.Lapas var aizpildī..
Izpārdots

Sensoro Dēlīšu Komplekts Rudens Lapas

59,90€
(0)
Sensorie dēlīši: 5 lapu komplekts ar koku augļiem un uzrakstiem latviešu valodā.Komplektā ietilpst:- 5 lapas (kastaņa, ozols, pīlādzis, lazda un kļava);- koku nosaukumu uzraksti latviešu valodā;- koku..
Rāda no 1 līdz 15 kopā 15 (Kopā lapu - 1)