Sensorās Kastes Pildījums Sealife

Sensorās Kastes Pildījums Sealife

10,77€
Ražotājs: OuwaKids
Modelis: OWK-1432
Pieejamība: Izpārdots

Ideāls sensorās kastes/paplātes pildījums: krāsoti turku zirņi, gliemžvāki un tumši zili akrila "dimanti"! Pievienojiet dažas karotītes, trauciņus un jūras dzīvnieku figūras un ļaujiet saviem mazajiem vingrināt tādas prasmes kā bēršana, pārvietošana, dārgumu noslēpšana un atrašana, mācīšanās par zemūdens valstības dzīvi. Bērni mācīsies rotaļājoties - kas var būt labāks!

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS:

Zili turku zirņi - 750 g, krāsoti ar pārtikas krāsvielām. Izgatavoti Latvijā. Roku darbs. Lai gan zirņi ir krāsoti ar pārtikas krāsvielām, tie nav paredzēti lietošanai pārtikā. Zirņi ir krāsoti ar netoksiskām CE testētām krāsām. Šis ir ar rokām gatavots produkts, tāpēc krāsas var nedaudz atšķirties no partijas uz partiju, kā arī tonis var nedaudz atšķirties atkarībā no ekrāna.

10 tumši zili akrila "dimanti";

20 lielāki un mazāki gliemežvāki.

Attēlā redzamā koka kaste, karotītes un figūriņas komplektā neietilpst, tos iespējams iegādāties atsevišķi.

UZGLABĀŠANA: Uzglabājiet sensoros zirņus pievienotajā papīra zip lock maisiņā vēsā un sausā vietā. Lai novērstu produkta izbalēšanu, neglabājiet un neturiet ilgstoši tiešos saules staros. Sargāt no ūdens.

BRĪDINĀJUMS: Aizrīšanās risks. Satur mazas detaļas. Mācību rotaļu laikā uzraugiet bērnus VISU LAIKU, kamēr viņi spēlējas. Ieteicams vecumā no 3 gadiem.

Mūsu produkti ir mācību līdzekļi sensorai izpētei. Ņemot vērā to, ka šie materiāli ir ikdienas sadzīves priekšmeti, tie nav CE testēti. Rotaļlietu drošuma direktīvā ir noteikts izņēmums attiecībā uz CE marķējuma prasībām "produktiem, kas paredzēti izmantošanai izglītības nolūkos skolās un citos pedagoģiskos kontekstos pieaugušā instruktora uzraudzībā". Šie mūsu ražotie izstrādājumi netiek uzskatīti par rotaļlietām Rotaļlietu drošuma direktīvas izpratnē.

Mūsu produkti nav rotaļlietas vispārpieņemtu tiesību aktu izpratnē, bet gan mācību līdzekļi, kurus lietojot, bērnam ir nepieciešama pieaugušo klātbūtne.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Ouwa Kids piedāvā piegādi visā Latvijā un Eiropas Savienībā.

Piegāde uz Venipak pakomātiem/Pickup punktiem visā Latvijā: 1.90 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

Piegāde ar kurjeru uz Tavām mājām visā Latvijā: 5.50 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

BEZMAKSAS piegāde uz Venipak pakomātiem/Pickup punktiem visā Latvijā pasūtījumiem virs 50,- EUR.