Puzles

Puzles ir lieliski palīgi domāšanas attīstīšanai un izklaides veicināšanai. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ģimenes saliedēšanās iespējas vai individuālus izaicinājumus, mūsu puzles ir piemērotas visiem vecumiem un interesēm. Mūsu bērnu puzles, kas paredzētas pašiem mazākajiem, ir ar lielām, viegli satveramām detaļām, košām krāsām un formām, kas veicina agrīnu kognitīvo attīstību. Bērniem augot, mūsu bērnu izglītojošās puzles ar dažādiem motīviem un dažādiem sarežģītības līmeņiem izaicina viņu problēmu risināšanas prasmes, kritisko domāšanu un radošumu. Veiciniet mīlestību uz mācīšanos caur rotaļām ar mūsu pārdomāti izstrādātajām koka puzlēm, kas sniedz daudzu stundu izglītojošu prieku visu vecumu bērniem. Pērciet tagad, lai rosinātu zinātkāri un iedvesmotu jaunos prātus.


Grid View:

2in1 Puzle - GOKI

12,00€
(0)
Puzles likšana, kārtošana, ieklāšana. Krāsas ir precīzi pieskaņotas viena otrai, spēles iespējas un izaicinājuma līmenis ir paredzētibērniem vecumā no 3 gadiem. Ideāla rotaļlieta.Izmērs: 12,5 x 10 x 4..
-25%

Abpusēja Kabatas Izmēra Puzle Day&Night - LONDJI

14,92€ 19,90€
(0)
We go for a day trip to the forest and meet a very special flora and fauna: musical trees, fish, teapots and many curious inhabitants. What surprises will we find at night?"Night & Day" is a 100-piece..

Apaļa koka puzle Space - GOKI

10,90€
(0)
Koka puzles ir bērnības klasika! Tā kā puzlei ir apaļa forma un 57 puzles gabaliņi, tad šī puzle būs piemērota jau pieredzējušākiem mazajiem astronautiem.Puzles diametrs 30 cm.Vecums: 4+..

Astoņstūra Puzle-Mozaīka 73 gab. - TOOKY TOY

19,90€
(0)
Materiāls: koksVecums: 3 gadi+..

Ģeometrisko Figūru Puzle Goki

8,90€
(0)
Izglītojoša ģeometrikso figūru puzle.Materiāls: koksIzmērs: 12 x 12 x 1,8 cm Ieteicamais vecums: 2+..

Goki Koka Puzle Forest Animals

12,90€
(0)
Brīnišķīgs ievads puzļu pasaulē! Bērniem draudzīgi motīvi ir viegli uztverami, pateicoties lielajiem rokturīšiem, kas trenē motoriku, kā arī acu un roku koordināciju.Ieteicamais vecums: 1+Izmērs: 30 x..

Izglītojoša Mācību Puzle Maņu Apguve - VIGA

18,00€
(0)
Koka puzle, kas paredzēta izglītošanai un maņu noteikšanai. Bērna uzdevums ir piešķirt objektus izvēlētajām maņām. Attēlos ir attēloti daudzi ikdienas priekšmeti, piemēram, rotaļu lācītis, automašīna...

Koka Mozaīka-Puzle Kastē - MELISSA&DOUG

36,90€
(0)
Melissa&Doug koka puzle ir lielisks piedāvājums ikvienam mazajam mozaīkas, mīklu, loģisko uzdevumu un citu radošu laika pavadīšanas veidu cienītājam. Ar šo spēli jūsu bērnam nebūs garlaicīgi pat l..

Koka puzle ar rokturiem Polar Animals

10,99€
(0)
Puzle paaugstinās tādas bērna prasmes kā:spēju satvert,loģisko domāšanu, pielāgojot piemērotu formu,roku un acu koordināciju,apkārtējās pasaules iepazīšanu,pacietību un koncentrēšanos.Vecums: 12m+Izmē..

Koka Puzle City Car - EGMONT TOYS

39,95€
(0)
Vispirms uzbūvējiet ceļus no koka puzles gabaliņiem. Pēc tam uzceliet mājas, skolu, slimnīcu un ugunsdzēsēju depo no koka klučiem. Un auto ir gatavi doties ielās! Satiksme visos virzienos - un bērnu p..

Koka Puzle Cosmic Center

25,90€
(0)
Divi vienā un daudz jautrības. Novietojiet ritenīšus pareizajās vietās un šovs var sākties! Konstruēšana un aizraujoša spēle mazajiem.Izmērs: 33x23x2 cmMateriāls: KoksIeteicamais vecums: + 18 M..

Koka Puzle Dārzeņi - TOOKY TOY

9,90€
(0)
TOOKY TOY Dārzeņu puzle ir jautrs un krāsains veids, kā iepazīt dārzeņus. Puzle sastāv no 10 gabaliņiem un puzles dēļa. Puzle veicina agrīnu dārzeņu un augļu atpazīšanas apguvi rotaļājoties, jo tā att..

Koka Puzle Dārzeņi Ar Tapiņām - VIGA

9,90€
(0)
VIGA zīmola koka puzle "Dārzeņi" bērniem no 18 mēnešu vecuma ir ideāls risinājums mājās un bērnudārzā. Tā sastāv no dēlīša un 9 atbilstošiem koka dārzeņiem. Uz koka pamatnes ir padziļinājumi, kas pēc ..

Koka Puzle Delfīns - VIGA

7,50€
(0)
Materiāls: koksIzmērs:  14,5 x 14,5 x 1,8 (cm)Vecums: 18 mēneši+..

Koka Puzle Forest - EGMONT TOYS

18,90€
(0)
Kas mežā slēpjas zem lapām? Ieskaties un uzzini par slepeno dzīvi. Burvīga rotaļlieta, lai mācītos un attīstītu veiklību. Videi draudzīga un droša mazajiem. Ieteicamais vecums: 18 mēneši +Izmērs, cm: ..
Rāda no 1 līdz 15 kopā 53 (Kopā lapu - 4)