1.VISPĀRĒJĀ INFORMĀCIJA
Laipni lūgti Ouwa Kids mājaslapā www.ouwakids.lv (turpmāk tekstā "mājaslapa"). Mājas lapas īpašnieks ir SIA "DIABELLA" (turpmāk tekstā "Uzņēmums", "mums"vai "mēs"), Reģ. Nr. 440103945948.

Viss mājas lapas saturs ir SIA DIABELLA īpašums, jebkādas informācijas pārpublicēšana vai izmantošana ir jāsaskaņo ar SIA DIABELLA. Visas tiesības ir aizsargātas.

2.LIETOŠANA

Lūdzu, pārskatiet zemāk uzskaitītos pamatnoteikumus, kas ir attiecināmi uz šīs mājaslapas izmantošanu un produktu iegādi tajā. Izmantojot mājaslapu, Jūs piekrītat sekot un būt saistīts ar šiem noteikumiem. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegadātos mūsu produktus, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar mums. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem. Ja Jums radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot e-pastu ouwakids@gmail.com.

3.PRODUKTU INFORMĀCIJA

Visi Vietnē demonstrētie Ouwa Kids produkti ir pieejami Ouwa Kids noliktavā un ir pieejams, kamēr attiecīgais produkts nav izpirkts. Mājaslapā cenas ir norādītas Eiro (EUR) valūtā darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija Ouwa Kids interneta veikalā ir mainīgas. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

4.KRĀSAS

Mēs darām visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk attēlos atspoguļotu mājaslapā piedāvāto produktu krāsu. Tomēr, ņemot vērā, ka patiesās produkta krāsas ir atkarīgas no Tava monitora un attēla, tad mēs nevaram garantēt, ka Tavā monitorā redzamā produkta krāsa atbildīs attiecīgā produkta patiesajai krāsai. 
 
5.PRIVĀTUMA UN DROŠĪBAS NOTEIKUMI

SIA DIABELLA rūpējas par Jūsu privātumu un personas datu drošību. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pircēja sniegtie dati SIA DIBELLA netiks nodoti nevienai trešajai personai, kā arī pārdoti.

DISTANCES LĪGUMS

Tā kā mūsu piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju Tiesību Aizsardzības Likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "DIABELLA", Reģ.Nr. 440103945948, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

PASŪTĪŠANAS, PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA 
Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājaslapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Rēķins ir jāapmaksā 2 dienu laikā, pretējā gadījumā tas tiek anulēts. Pasūtījumu sagatavošanas laiks ir 1-3 darba dienas (atkarībā no preces veida), pēc pasūtījuma apmaksas.

PIEGĀDE

Ouwa Kids piedāvā piegādi visā Latvijā un Eiropas Savienībā.

- Piegāde uz Venipak pakomātiem/Pickup punktiem visā Latvijā -1.90 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

- Piegāde ar kurjeru uz Tavām mājām visā Latvijā - 5.50 EUR. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas.

- Piegāde uz citām Eiropas Savienības valstīm (izņemot Maltu un Kipru) ar kurjeru - 14.90 EUR. Piegādes laiks 7-8 darba dienas.


ATTEIKUMA TIESĪBAS
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircējs preces apmaiņu vai atgriešanu var veikt izmantojot Omniva pakomāta starpniecību. Prece jānosūta uz  Saulkrastu TOP pakomātu. Atpakaļsūtīšanas izdevumus sedz Pircējs.
Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces vai samainīt to 14 dienu laikā pasūtījuma saņemšanas brīža šādos gadījumos:

-Prece nav lietota;
-Prece ir iepakota oriģinālajā iepakojumā ar oriģinālajām preču zīmēm un pilnā komplektācijā;
-Prece nav sabojāta, sasmērēta, saplēsta vai citādi bojāta;
-Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

-pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
-pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma (MK 255 22.punkts);
-pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
-ja prece ir bojāta, lietota, nav oriģinālajā iepakojumā.
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pārdevējs veic naudas atgriešanu uz Pircēja bankas kontu 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža.

Gadījumos, ja Pircējs konstatējis piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, Pārdevējs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu.

DATU APSTRĀDE
Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.